BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10626436
nr 1062 6436
Takarmatur
med prismor, höjd: 50 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 19:24:49
13/10 22:19:53
100 kr
16/10 13:27:36